Stiri

Handbalul singurul sport de echipă care ne reprezintă cu succes, pe plan internaţional, atât la fete cât şi la băieţi, cu participări în fazele superioare ale Cupelor Europene, cu performanţe notabile la Campionate Mondiale şi Campionate Europene este reprezentat la Botosani de echipa noastra CSM Botosani . Pasiunea este cuvantul de ordine la CSM Botosani, atat la membrii echipei de handbal, cat si conducerea Clubului, insa pentru a obtine performante in sport este nevoie si de sustinere financiara.
Adresam oficial invitatia tuturor iubitor    ilor sportului, persoane fizice, juridice si administratiei locale si judetene, de a ni se alatura demersului nostru.
Va asteptam alaturi de noi pentru a face posibila
performanta in handbal si in Municipiul si judetul Botosani.
Hai #Botosani ! Hai #CSMBotosani !
Contact : hcm2016botosani@gmail.com
www.HandbalClubBotosani.ro

Share

Lasă un răspuns